قوانین تالار شیشه ای

آکادمی ایران باینری در تلاش است با ایجاد محیطی دوستانه برای پرسش و پاسخ دانشجویان عزیز، خلا رفع اشکال حضوری با اساتید را تا حد بالایی پوشش دهد. به همین جهت تمامی سوالاتی که دانشجویان عزیز در دوره خریداری شده خواهند پرسید در اسرع وقت و حداکثر تا 12 ساعت کاری ( در روزهای کاری) توسط مدرس همان دوره به صورت کامل و واضح پاسخ داده خواهد شد و هیچ محدودیتی برای تعداد پرسش های هر دانشجو از مدرس دوره وجود نخواهد داشت. مدرسان آکادمی ایران باینری تمام تلاش خود را به کار خواهند برد تا دانشجویان بعد از اتمام دوره با تلاش و همت خود و یاری و رفع اشکال مدرسان به یک نیروی کار حرفه ای تبدیل شوند.

همچنین این امکان فراهم است که کاربران یا دانشجویان همان دوره تجربیات و دانسته های خود را با یکدیگر به اشتراک گذاشته و این تبادل اطلاعات مطمئنا به کسب آگاهی و دانش بیشتر دانشجویان عزیز خواهد انجامید . لازم به ذکر است تمامی دانشجویان تا زمانی که مهلت استفاده آنها از تالار شیشه ای پایان نیافته است امکان ثبت پرسش و پاسخ در تالار را خواهند داشت و بعد از اتمام زمان مقرر تنها قادر به مشاهده ی پرسش و پاسخ ها خواهند بود ( که این مدت زمان برای دانشجویان حضوری و نیمه حضوری 24 ماه و برای دانشجویان دوره های مجازی 12 ماه خواهد بود).

همچنین مشاهده ی پرسش و پاسخ های هر تالار برای تمامی کاربران سایت، اعم از دانشجویان دوره های دیگر یا دوستانی که هنوز دوره ای خریداری نکرده اند امکان پذیر خواهد بود.

 1. مدت زمان استفاده از تالار شیشه ای برای دانشجویان دوره های حضوری و نیمه حضوری 24 ماه از تاریخ خرید دوره می باشد .
 2. مدت زمان استفاده از تالار شیشه ای برای دانشجویان دوره های مجازی 12 ماه از تاریخ خرید دوره می باشد.

  تبصره : چنانچه در زمان خرید،دوره در حال برگزاری باشد مدت زمان استفاده از تالار شیشه ای بعد از آپلود کامل دوره اعمال خواهد شد و در زمان برگزاری دوره دسترسی به تالار آزاد است.

 3. دانشجویان هر دوره مجازند در تالار مربوط به دوره ی خریداری شده تنها سوالات مرتبط با همان دوره را بپرسند در غیر اینصورت و مغایرت عنوان سوال با دوره ی تعریف شده سوال حذف خواهد شد .
 4. ثبت پرسش و پاسخ تنها برای دانشجویان همان دوره امکان پذیر خواهد بود.
 5. مطالعه پرسش و پاسخ های مطرح شده در تالار شیشه ای در تمامی گروه ها برای کلیه کاربران سایت آزاد و قابل دسترسی است ، و نیازی به خریداری دوره نمی باشد.(تبصره : تالار هایی که بنا به درخواست دانشجویان همان دوره تبدیل به تالار خصوصی شوند، تنها برای کاربران همان دوره قابل مشاهده است)
 6. دانشجویان موظفند از مکالمات غیر از پرسش و پاسخ و نامربوط به مباحث آموزشی خودداری کنند، در صورت تکرار طبق قوانین مشخص شده ی سایت با کاربر برخورد خواهد شد.
 7. در صورت مشاهده توهین، بی احترامی،استفاده از الفاظ رکیک ،عکس های نامناسب و ... طبق قوانین سایت برخورد خواهد شد .
 8. سوالات در روز های کاری در اسرع وقت و حداکثر تا 12 ساعت کاری توسط مدرس همان دوره پاسخ داده خواهد شد.
 9. در صورت نقض هریک از قوانین تنها یک بار به کاربر تذکر داده خواهد شد و در صورت تکرار طبق قوانین برخورد خواهد شد.
 10. ورود به تالار و فعالیت در آن به منزله ی قبول مقررات است و آکادمی ایران باینری این حق را خواهد داشت که در صورت نقض قوانین توسط دانشجویان و کاربران، دسترسی آنها را به بخشی از سایت یا کلیه مطالب و محتوای سایت ائم از دوره های خریداری شده را به صورت موقت یا دائم مسدود نماید.